ua
Закрити
Стежка легенд
Проект Vodafone Україна та Полтавської міської ради
Пройди стежкою легенд Полтави та збери підкови на удачу

Полтава – казкове місто, сповнене легенд. Одна з них – про удачу, яку здобуде кожен, хто знайде підкову на своєму шляху. Підкова, як...

Читати далі

Полтава – казкове місто, сповнене легенд. Одна з них – про удачу, яку здобуде кожен, хто знайде підкову на своєму шляху. Підкова, як розповідають полтавчани, не тільки оберіг, це талісман, що неодмінно подарує удачу – справжню удачу на довгі роки. Вже декілька сотень років мандрівники, що відвідують Полтаву, розшукують підкови, щоб повернутися додому з впевненістю в успіху. За легендою, кожному, хто прагне удачі, необхідно пройти Полтавою, знайти легендарну стежку, на якій ще з козацьких часів залишилися підкові удачі. І кожен мандрівник, якщо він буде насправді уважним та дбайливим, неодмінно знайде всі підкови, що принесуть удачу і здійснення будь-яких, самих сміливих бажань. В наші часи, часи високих технологій та миттєвого зв’язку, не просто зустріти на дорозі підкову, загублену вершником на норовистому коні, але тих хто вірить в успіх, очікує винагорода. Полтава завжди готова зустрічати гостів, тож навіть в сьогодні ви знайдете удачу в Полтаві. Відправляйтесь стежкою легенд, і ви знайдете всі підкови, що розташовані на вашому шляху до удачі! Будьте впевненими і вірте в свою удачу – вона чекає на вас саме в Полтаві!
«Будинок Полтавського віце-губернатора»Дата спорудження: 1811 рікНинішнє призначення: житлова будівляМісце розташування: м. Полтава, вул. Соборності, 40
Про локацію:

Триповерхова будівля, яка мала дві Г-подібні бічні добудови у вигляді одноповерхових флігелів, від…

Читати далі

Триповерхова будівля, яка мала дві Г-подібні бічні добудови у вигляді одноповерхових флігелів, від самого початку її спорудження і до сьогодні має фасадний цегляний паркан. У царські часи тут, окрім служб віце-губернатора, була розміщена губернська канцелярія.

Від початку спорудження Кадетського корпусу в другій половині ХІХ століття будинок передано у відомство цього навчального закладу. Відтоді приміщення будівлі використовували як житлові кімнати викладачів корпусу. Сьогодні бічні флігелі розібрано. Цікаво, що це єдина споруда ансамблю Круглої площі, яка не має колон біля головного фасаду і є найменшою за своїми розмірами будівлею Круглої площі.

Будинок майже повністю згорів у 1943 році. Його відбудовано у 1956 році й пристосовано під житлове приміщення.